Copagolbeti kasiino ülevaade ja test

POSITIIVID

 • Hea mainega kaubamärk
 • Suured tutvustused
 • Erinevad maksed

NEGATIIVID

 • Bränd on tuntud mängijate piiramise poolest

Copagolbet on online-hasartmängude veebisait, mis võimaldab oma klientidel teha panuseid mitmele asjale. Kuni sa oled üle 18-aastane, saad siin puntida.

Seda öeldes otsustasin teha täieliku Copagolbeti kasiino ülevaate. Ma käsitlen kõiki vajalikke asju, mida peate selle jaotise kohta teadma. Lisaks kasiinomängudele vaatan läbi ka tervitusboonuse, maksevõimalused ja palju muud.

Kuidas registreeruda Copagolbeti online kasiinos?

Alguses arvasin, et registreerimine saab olema päris raske. Selgus aga, et Copagolbeti registreerimisprotsessi läbimine oli lihtne. Mul kulus selleks vaid mõni minut ja seda seetõttu, et tahtsin kõikjal täpset teavet pakkuda.

 • Pärast Copagolbeti veebisaidi avamist klõpsasin ”Liitu”.
 • Mõne sekundi pärast ilmus väike hüpikaken, kus pidin andma erinevat infot nagu elukohariik, ees/perenimi, sünniaeg, e-mail, parool jne.
 • Lisaks oli mul võimalus sisestada ka boonuskood, kus kasutasin BBCODE-d.
 • Õnneks olin üle 18-aastane, nii et mul ei olnud siin probleeme. Siiski peate veenduma, et järgite ka seda reeglit, kui jätkate uue konto loomist.

Copagolbet koko arvostelu 1

Veebisaidi menüü ja navigeerimine

See osa minu Copagolbeti kasiino ülevaatest püüab anda teile hea ettekujutuse selle kohta, milline see operaator välja näeb. Tasub mainida, et kuigi mul on seda tüüpi veebisaitidega palju kogemusi, avaldas mulle siiski muljet, kuidas kõik siin välja näeb.

Copagolbetil on suurepärane liides, mis muudab selle kaubamärgi pakutavate toodete kasutamise lihtsaks. Tõenäoliselt pole see mõne jaoks üllatav, sest see on maailma juhtiv hasartmängukorraldaja.

Üks kasulikke asju oli asjaolu, et pääsesin ligi kõikidele peamistele kategooriatele, mida see sait pakub. Erinevalt teistest ettevõtetest asetab see need veebisaidi ülaossa. See võimaldas mul neid kõiki väga kiiresti kontrollida.

Copagolbeti kasiino tervitusboonus

Üks aspekt, millest tahan oma Copagolbeti kasiinoanalüüsis rääkida, on tervituspakkumine. Kui olin registreerunud, kasutades boonuskoodi BBCODE, nägin, et võin kasiino jaoks saada tervitusboonuse.

Lisaks Copagolbeti kasiino boonusele sain ka erinevaid spordipreemiaid. Kui hakkasin nende T&C-d lugema, nägin, et saan neid kasutada ka siis, kui mul siin juba konto oleks. Nii et neil teist, kellel on olemasolev Copagolbeti sisselogimine, veab.

Kasiinomängud

Erinevalt teistest Copagolbeti arvustustest tahan keskenduda rohkem kasiinomängudele, mida siit leiate. Pärast konto loomist ja selle kohaga tutvumist leidsin üsna korraliku kasiinomängude valiku.

Tegelikult leidsin peaaegu kõik kasiinomängud, mida suutsin mõelda, mis oli päris muljetavaldav. Teine asi, mida ma samuti huvitavaks avastasin, oli see, kuidas ma saan siin mängida. Olenemata sellest, mida ma proovisin, töötas kõik laitmatult, kuigi oli mänge, mida ma lihtsalt ei nautinud, sest need polnud minu tüüpi.

Üks aspekt, millega Copagolbetil minu arvates hästi läheb, on mängude levitamine. Isegi esimest korda sisenedes ei olnud mul probleeme soovitud mängude leidmisega. Siiski on mul palju varasemat kogemust, mis väärib mainimist.

Lisaks erinevatele Copagolbeti slotikatele mängisin ka mitmel jackpoti mängul. Sellegipoolest, kui tahtsin midagi muud proovida, läksin lihtsalt lauamängude sektsiooni. Muidugi on selles kohas palju enamat kui lihtsalt see, nii et kui plaanite siin mängida, ärge unustage kõike vaadata.

Copagolbeti reaalajas kasiino sektsioon

Üks selle koha peidetud kalliskividest peab olema reaalajas kasiino. Seetõttu keskendubki minu Copagolbeti kasiino ülevaade selles lõigus sellele.

Kuigi enamik kasiinomängijaid armastavad tavaliselt Copagolbeti mänguautomaate, leidsin, et reaalajas kasiino on palju intrigeerivam. Peale selle, et mul oli ligipääs peaaegu kõikidele mängudele, oli igal neist otsediiler. See oli midagi, mida ma ei oodanud, kuid see muutis kogu maailma.

Peale mängu põhimõttelise ”haldamise” oli juhtumeid, kus sain ka nende inimestega suhelda. See muutis mu üldise kogemuse paremaks ja tekitas tunde, nagu viibiksin maismaakasiinos. Kuigi see pole absoluutselt sama, on see lähedane.

Kuigi on tõsi, et mul oli suurepärane aeg, oli see võimalik ainult pärast seda, kui mängisin vastutustundlikult. See on miski, mis on ülimalt oluline, eriti kui sul pole palju kihlveokogemust. Kuigi see on lõbus, peate olema hasartmängude mängimisel ettevaatlik, sest võite kergesti endasse sattuda.

Muud kihlvedude jaotised

Lisaks sellele, mida ma mainisin, pean selles Copagolbeti kasiino ülevaates rääkima ka muud tüüpi panuste rubriikidest. Lisaks maailmatasemel spordiennustusele on sellel operaatoril ka rohkem kategooriaid, millele saate panustada.

Näiteks üks neist jaotistest kannab nime ”Mäng”. Sealt leiate igasuguseid pealkirju, mida saate proovida. Kuigi saate katsetada paljude klassikutega, on ka uusi mänge, mis pole veel endale nime teinud. Veelgi enam, leidsin isegi paar originaalpealkirja, mida ma pole kusagil mujal näinud.

Copagolbet koko arvostelu 2

Sarnaselt iga teise kihlvedude jaotisega leiate siit mitu alamkategooriat. See muudab juurdepääsu mängule, mida ma tahtsin, palju lihtsamaks, sest mul polnud vaja kõike läbi teha. Veelgi enam, seal oli ka otsinguriba, kuhu sain sisestada mis tahes mängu nime.

Viimaseks, kuid kindlasti mitte vähem tähtsaks, üks osa, mis mulle eriti huvitav tundus, kannab nime “Bingo”. Sellel on veidi erinev disain, mis oli päris muljetavaldav. Nagu nimigi ütleb, leidsin siit palju erinevaid bingomänge.

Kuigi see mind ei huvita, leidsin siin palju intrigeerivaid asju. Lisaks mängudele endile leidsin ka kuu ajakava ja muud tüüpi asju.

Copagolbeti kasiinopakkujad

Üks aspekt, mida pean selles Copagolbeti kasiino ülevaates mainima, on kasiinotarkvara tarnijad. Kuigi kõik minu mainitud jaotised on suurepärased, toovad mängud meieni selle valdkonna silmapaistvamate nimede poolt.

Mõned ettevõtted, mida siit leiate, on tegutsenud juba aastaid. Selle tulemusena tegid nende tooted palju muudatusi, enne kui jõudsid praegusesse olekusse.

Miks valida Copagolbeti veebikasiino?

Kuigi ma annan Copagolbeti kasiino reitingu selle artikli lõpus, on veel mõned asjad, millele tahan siin tähelepanu juhtida. Kuigi on tõsi, et sellel hasartmängukorraldajal on palju häid asju, saab mõnda aspekti parandada. Miski siin maailmas pole veatu ja Copagolbet pole siin erand.

PLUSSID

 • See bränd näeb välja tõeliselt professionaalne ja atraktiivne.
 • Saan valida paljude erinevate kasiinomängude vahel. Mõned neist on Copagolbeti ainulaadsed ja neid ei leia mujalt.
 • Klienditoe kvaliteet on ületamatu.
 • Mul on võimalus valida igasuguste boonuste hulgast.
 • Peale kasiinomängude on sellel operaatoril ka palju rohkem sektsioone.
 • Saan alla laadida mobiilirakenduse ja mängida nutitelefonis või tahvelarvutis.
 • Seal on madalad minimaalsed sisse- ja väljamaksenõuded.

MIINUSED

 • Kuigi disain on silmapaistev, võib uutel mängijatel navigeerimisel probleeme tekkida.

Copagolbet kasiino maksevõimalused

Kahjuks peavad paljud inimesed maksevõimalusi iseenesestmõistetavaks. Erinevalt teistest hasartmängusaitidest, kus makseprotsess võib olla veidi keeruline, ei ole see siin nii. Sain teada, et saan valida peaaegu kõik populaarsed meetodid, mida maailmas kasutatakse.

Lisaks klassikalistele pangakaartidele sattusin ka igasuguste e-rahakottide peale. Veelgi huvitavam oli asjaolu, et sain valida mitme valuuta vahel. See on midagi, mis võib teatud juhtudel kasulik olla.

Kui mul oli aeg oma kontot rahastada või raha välja võtta, olin meeldivalt üllatunud, et mõlema toimingu nõuded ei ole nii kõrged, kui ma arvasin.

 • Copagolbeti maksete reiting on 3,7

Copagolbeti mobiilne kasiino

Nagu ühes eelmises lõigus ütlesin, on Copagolbet üks neist operaatoritest, kellel juhtub olema päris mobiilirakendus. Kuigi see ei pruugi tunduda nii muljetavaldav, pole paljudel teistel kaubamärkidel sellist asja.

Kui aga soovid panustada oma Android- või iOS-seadmest siin, saad seda teha. Sain rakenduse alla laadida ja installida vaid mõne minutiga. Kui ma seda tegin, oli mul võimalus minna kuhu iganes soovisin ja nautida endiselt kõiki asju, millele mulle meeldib panustada.

Sellegipoolest avastasin siin ka ühe asja, et saan oma seadmetest mängida ka ilma rakenduseta. Selleks pidin lihtsalt valima mobiilibrauseri ja laadima Copagolbeti mobiilisaidi. See andis mulle juurdepääsu kõigele, mida sellel operaatoril pakkuda on, mis oli päris lahe.

Sidusprogramm

Copagolbeti sidusprogramm on midagi, mida otsustasin proovida ja minu üllatuseks olid tulemused muljetavaldavad. Sarnaselt kõigi teiste sidusprogrammidega, pidin ka sel juhul proovima maailmale näidata, milliseid tooteid Copagolbetist leiate.

Kui uus klient registreerub ja hakkab siin minu soovituslingi kaudu panustama, teenin konkreetse vahendustasu. Kui olete sellest programmist huvitatud, külastage veebisaiti www.сopagolbetaffiliates.com ja tehke kindlasti seda, mida tegin varem, ning lugege kõike selle partnerluse kohta. Lõppude lõpuks on palju olulisi asju, mida kõik peavad teadma.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas aktiveerida oma konto Copagolbet kasiinos?

Konto aktiveerimiseks peate esitama teatud dokumendid. Võtsin ühendust tugimeeskonnaga ja küsisin neilt lisateavet, et saaksite sama teha.

Kas on võimalik saada boonust, mis premeerib mind Copagolbeti lisakeerutustega?

Sellel operaatoril on mitu atraktiivset boonust, mida peate kontrollima. Kui olete kasiinosse sisenenud, avage seal lihtsalt reklaamide jaotis.

Kas peaksin registreerima kaks Copagolbeti kontot – spordi ja kasiino jaoks?

Ei, kahte eraldi kontot pole vaja registreerida. Mul on üks konto ja ma saan sellega mängida kõigis Copagolbeti pakutavates jaotistes.

Kas Copagolbetil on erinevaid lauamänge, mida saan proovida?

Jah, sellel operaatoril on teie käsutuses igasuguseid huvitavaid lauamänge. Kontrollisin neid kõiki, kui kasiinosse sisenesin.

Kas ma saan siin peale kasiinos mängimise ka jalgpallile panustada?

Jah, Copagolbetil on juhtumisi üks valdkonna juhtiv spordiennustus. Lisaks jalgpallile on veel igasuguseid spordialasid.

Kas ma vajan live kasiinos mängimiseks head internetiühendust?

Kõikidel mängudel, mida seal mängisin, oli otsediiler. Huvitav oli see, et mängude kvaliteet oli suurepärane. Mängu voo korrektseks toimimiseks vajate aga korralikku Interneti-ühendust.

Kas siin mängimiseks on vaja Android-tahvelarvutist rakendus alla laadida?

Ei, seda pole vaja teha. Kuigi mul oli juurdepääs mobiilirakendusele, sain ka lihtsalt kasutada oma mobiilibrauserit ja avada Copagolbeti mobiiliveebisaidi.

Copagolbet koko arvostelu 3

Copagolbetist lähemalt

Vaadanud kõike, mida sellel brändil on pakkuda, jõudsin järeldusele, et see on mainekas. Tõenäoliselt ei tule see enamikule inimestele üllatuseks, sest Copagolbet on selles valdkonnas kuulus.

See operaator võimaldas mul mängida paljudes kasiinomängudes, millest mõned olid huvitavad. Peale selle proovisin ära ka spordiennustuse, mis oli samuti proovimist väärt.

Copagolbetil on selles valdkonnas palju kogemusi. See tähendab, et ettevõte on edukalt läbinud rasked ajad.

Kas Copagolbeti kasiino on turvaline?

Arvestades asjaolu, et Copagolbet on mainekas bränd, leidsin, et see on ka turvaline. Polnud ühtegi punkti, kus ma tundsin, et olen ohus. Vastupidi, mul polnud siin probleeme, olenemata sellest, millega ma mängisin.

Ütlematagi selge, et teie võrguturvalisus on üks olulisemaid asju, millega peate eriti tänapäeval arvestama. Lugesin alati kindlasti kõike turvafunktsioonide kohta. Sel juhul pole vaja üldse muretseda.

Klienditugi ja kontaktid

Kuigi mul polnud siin tegelikult suuri probleeme, oli aegu, kus vajasin abi. Pärast KKK jaotise kontrollimist otsustasin võtta ühendust ka tugimeeskonnaga. Vaid mõne sekundiga suutsin rääkida tõelise inimesega ja selgitada, mis minu probleem on. Nagu arvata võite, sain õigeaegse ja asjatundliku vastuse.

Siin on kontaktivõimalused, mida saan kasutada:

 • E-post
 • Reaalajas vestlus
 • Telefoninumber
 • Postita

Järeldus ja kasiino hinnang

 • 97% KOGUHINNANG

Võib kindlalt öelda, et Copagolbetil on üsna muljetavaldav kasiinoosa. Siit suutsin leida kõike, mida lootsin, sealhulgas mõned haruldased mängud, mida mujal regulaarselt saadaval pole. Lisaks sain teada, et saan kasutada mitmeid soodustusi, mis kõik võimaldasid mul selle operaatori tooteid veelgi rohkem nautida.

Seetõttu annan Copagolbetile tema kasiinoteenuste eest hindeks 4,8/5. See on kaubamärk, mis ei tee oma toodete kvaliteedi osas kompromisse.